برندهای ما

ما بهترین زعفران بسته بندی شده را با چهار برند شناخته شده به شما ارائه می کنیم:

اولین و مشهورترین برند زعفران افغانستان، برند تجاری «هرات زعفران» می‌باشد. ما بهترین و مرغوبترین زعفران دست چین افغانی را در بسته بندی های متنوع و مطابق به ذوق و نیاز مشتری تحت این برند به جهانیان عرضه میداریم. این برند از سال ۲۰۰۸ تا کنون به بیش از ۲۷ کشور دنیا صادر گردیده است و به عنوان معتبرترین برند تجاری زعفران افغانی شهرت جهانی دارد. تعهد ما به شما  تامین، تولید، پروسس و  عرضه زعفران با کیفیت، در بسته بندی های متنوع و جذاب، تولید شده در شرایط بهداشتی با در نظر داشت قوانین ISO-22000 و  HACCP جهت ارتقای سلامت جامعه با استفاده از منابع انسانی متخصص جهت رقابت در بازار های داخلی و خارجی میباشد.

 

زعفران کابلی والا صد فیصد خالص  و پروسس شده در بهترین شرایط ممکن میباشد، کیفیت بالا اولویت ما است. ما با رعایت اصول فنی و بهداشتی قبل و بعد از برداشت، بکارگیری متخصصین مجرّب و بهترین امکانات عملی و آزمایشگاهی، محصولاتی تولید می کنیم که مطابق با ویژگی های مندرج در آخرین استاندارد های جهانی است.

 

سور زعفران از مرغوبترین زعفران دست چین افغانی بوده که این برند با داشتن عطر، طعم و رنگ مطبوع در ابتدای تولید جایگاه خاصی را در بازار های داخلی و خارجی از آن خود نموده است. این برند حاوی بهترین زعفران افغانی موجود در بازار است که در بسته های خرده فروشی موجود بوده و برای مشتریانی طراحی شده است که به دنبال زعفران با کیفیت پایین تر و قیمت ارزان تر هستند.

 

تاج الافغان با کیفیت بی سابقه  رایحه دل انگیز، طعم دلپذیر و قدرت رنگ آمیزی عالی شهرت جهانی دارد. زعفران تاج الافغان مطابق به شرایط بهداشتی GMP و ISO-22000 بسته بندی شده و  بهترین، خالص ترین و خوش عطر ترین زعفران جهان را برای شما به ارمغان می آورد.