شرکت زعفران افغانستان

پیشگام در صادرات زعفران افغانستان

شرکت زعفران افغانستان با نام تجاری هرات زعفران درسال 2003 توسط برادران رحمتی تاسیس گردیده و توانست در سال 2012 تا 2020 عنوان بهترین و بزرگترین صادرکننده زعفران افغانستان را از اتاقهای تجارت و صنایع افغانستان کسب کند. در این مدت علامت تجاری هرات زعفران بصورت گسترده ای در سراسر جهان شناخته شده است.

از مهم‌ترین برنامه‌های شرکت زعفران افغانستان ارتقای کیفیت محصول زعفران تولید شده در ولایت هرات بوده تا بطور عمده و بسته بندی شده در بازارهای داخلی و بین المللی عرضه گردد.

شرکت زعفران افغانستان بزرگترین شرکت در افغانستان می‌باشد که تمامی خدمات زراعتی در قسمت کاشت، خدمات و مشاوره به کشاورزان، توسعه و بهبود محصولات، پروسس، بسته بندی و صادرات زعفران فعالیت می‌کند.

این شرکت بدلیل عرضه سریع و قیمت مناسب با درنظر داشت کیفیت، مشهور‌ترین شرکت زعفران افغانی در جهان است.

لوگو شرکت زعفران افغانستان

برندهای ما

ما بهترین زعفران را با چهار برند شناخته شده به شما ارائه می کنیم

هرات زعفران با کیفیت بالا، زعفران افغان را در جهان به خوبی پروسس می کند. ما فقط بهترین، خالص، دستچین و برترین درجه زعفران را به فروش می رسانیم. هر دسته زعفران ما دقیقا در آزمایشگاه گواهی برای بالاترین کیفیت آزمایش می شود.

 

تاج الافغان در سراسر جهان با کیفیت بی سابقه ای، عطر جذاب، طعم دلپذیر و قدرت رنگ آمیزی شناخته شده است. زعفران تاج الافغان به شما بهترین، زعفران و برداشت واقعی زعفران را به ارمغان می آورد و بسته به شرایط مربوط به GMP بسته بندی می شود.

 

سور زعفران از مرغوبترین زعفران دست چین افغانی بوده که این برند با داشتن عطر، طعم و رنگ مطبوع در ابتدای تولید جایگاه خاصی را در بازار های داخلی و خارجی از آن خود نموده است. این برند حاوی بهترین زعفران افغانی موجود در بازار است که در بسته های خرده فروشی موجود بوده و برای مشتریانی طراحی شده است که به دنبال زعفران با کیفیت پایین تر و قیمت ارزان تر هستند.

 

کابلی والا زعفران 100٪ خالص را برای شما به ارمغان می آورد. کیفیت اولویت ما است و ما مراقبت ویژه ای را برای اطمینان از اینکه بسته بندی محصول کامل است، انجام می دهیم. بسته بندی بهداشتی، زعفران ما به شما طعم و مزه ای را می دهد که در مقایسه با هر نوع دیگری است.