شرکت زعفران افغانستان

پیشگام در صادرات زعفران افغانستان

شرکت زعفران افغانستان با نام تجاری هرات زعفران درسال 2006 توسط برادران رحمتی تاسیس گردیده و توانست در سال 1391 و 1392 عنوان بهترین و بزرگترین صادرکننده زعفران افغانستان را از اتاقهای تجارت و صنایع افغانستان کسب کند. در این مدت علامت تجاری هرات زعفران بصورت گسترده ای در سراسر جهان شناخته شده است.

از مهم‌ترین برنامه‌های شرکت زعفران افغانستان ارتقای کیفیت محصول زعفران تولید شده در ولایت هرات بوده تا بطور عمده و بسته بندی شده در بازارهای داخلی و بین المللی عرضه گردد.

شرکت زعفران افغانستان بزرگترین شرکت در افغانستان می‌باشد که تمامی خدمات زراعتی در قسمت کاشت، خدمات و مشاوره به کشاورزان، توسعه و بهبود محصولات، پروسس، بسته بندی و صادرات زعفران فعالیت می‌کند.

این شرکت بدلیل عرضه سریع و قیمت مناسب با درنظر داشت کیفیت، مشهور‌ترین شرکت زعفران افغانی در جهان است.

لوگو شرکت زعفران افغانستان

برندهای ما

ما بهترین زعفران را با سه برند شناخته شده به شما ارائه می کنیم

 

تاج الافغان

تاج الافغان در سراسر جهان با کیفیت بی سابقه ای، عطر جذاب، طعم دلپذیر و قدرت رنگ آمیزی شناخته شده است. زعفران تاج الافغان به شما بهترین، زعفران و برداشت واقعی زعفران را به ارمغان می آورد و بسته به شرایط مربوط به GMP بسته بندی می شود.

 

هرات زعفران

هرات زعفران با کیفیت بالا، زعفران افغان را در جهان به خوبی پروسس می کند. ما فقط بهترین، خالص، دستچین و برترین درجه زعفران را به فروش می رسانیم. هر دسته زعفران ما دقیقا در آزمایشگاه گواهی برای بالاترین کیفیت آزمایش می شود.

 

کابلی والا

کابلی والا زعفران 100٪ خالص را برای شما به ارمغان می آورد. کیفیت اولویت ما است و ما مراقبت ویژه ای را برای اطمینان از اینکه بسته بندی محصول کامل است، انجام می دهیم. بسته بندی بهداشتی، زعفران ما به شما طعم و مزه ای را می دهد که در مقایسه با هر نوع دیگری است.